zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na základě uživatelských hodnocení pro vás srovnáváme nejlepší produkty, které můžete na trhu najít. A to ať už se jedná o mobilní telefony, notebooky nebo služby jako například seznamky.

Na tomto webovém katalogu módy pro vás roztřizujeme jednotlivé produkty do kategorií tak, abyste si mohli vklidu vybrat například z šatů, dámských bund či jiné módy.

Katalog pravidelně aktualizujeme a doplňujeme nové funkce a vychytávky pro váš ještě lepší nákup.

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Anální kolík s ocasem

Už v dětství nám tvrdili, že se můžeme stát čímkoliv chceme. A pokud bylo vaším přáním stát se poníkem, vaše toužení je u konce. S análním kolíkem s ocáskem budete vypadat jako poník a přitom si užijete slast. Otočte si role a nechte partnera, aby si vás pořádně jako koníčka osedlal, či si jen tak zahrajte sama. Žíně, ze které je ohon vytvořený, se dá použít i ke škádlení formou lechtání nebo naopak lehkého bičování. Velikostně je anální kolík na hraní poníka tak akorát veliký, nebudou s ním mít tedy problém ani zkušené „rajterky“ ani anální panny. Staňte se nadrženým poníkem a překvapte svého přítele novou erotickou hračkou v podobě koňského ocásku nasazeného na anální kolík, který posune hranice vaší předehry na jinou úroveň.